Adwokatura Polska

ZAKRES USŁUG

Kancelaria Adwokacka adwokat Izabeli Duracz-Załęckiej, działająca na terenie miasta Toruń oraz województwa kujawsko-pomorskiego, specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej obejmującej reprezentację przed sądami w sprawach z zakresu:

  • prawa rodzinnego (rozwody, alimenty),
  • prawa spadkowego,
  • prawa cywilnego,
  • prawa karnego,
  • prawa wykroczeń.

Kancelaria Adwokacka Izabeli Duracz-Załęckiej zajmuje się między innymi sprawami rozwodowymi i alimentacyjnymi. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu pomaga ona w możliwie jak najszybszym i nieskomplikowanym przejściu przez rozwód. Zdaję sobie sprawę z tego, że rozwody dla nikogo nie są łatwym przeżyciem, dlatego w odpowiedni sposób informuję i przygotowuję do niego klientów. Często rozwód łączy się z inną problematyką, jaką są alimenty, które także są przedmiotem obsługi prawnej. W przypadku alimentów kancelaria w Toruniu zajmuje się kompleksową opieką nad sprawą – formalnościami, pilnowaniem terminów sądowych etc. Dbam o to, by zawsze informować klientów na bieżąco o postępach w sprawie, dzięki czemu mają pewność, że całkowicie panują nad sytuacją. Jednym z rodzajów spraw dotyczących alimentów są kwestie dotyczące zmiany ich wysokości, istnieją także alimenty między małżonkami. W swojej kancelarii w Toruniu informuję o tym, kiedy i w jaki sposób można starać się o zwrot alimentów nadpłaconych lub zapłaconych nienależnie.

Kancelaria zajmuje się także sprawami z zakresu:

  • prawa administracyjnego
  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Kancelaria oferuje obsługę prawną podmiotów gospodarczych z miasta Toruń i regionu obejmującą: tworzenie podmiotów gospodarczych i ich rejestrację, zmiany w KRS, tworzenie i opiniowanie projektów umów, tworzenie i opiniowanie projektów uchwał spółek, postępowanie upadłościowe i naprawcze.